Cestovní pojištění

Vše pro zdraví No Comments »

Cestovní pojištění

Máte rádi výhodné nabídky, které vám poskytnou efektivní službu, a ještě na nich můžete ušetřit? V takovém případě vyzkoušejte pojištění online, které vám nabízí výhody hned ve třech různých krocích. Základní výhodou je již samotný přehled, který vám poskytne mnohem více informací, než kterákoliv pobočka pojišťovny. Jednotlivé nabídky si můžete prohlédnout z pohodlí domova bez nepříjemného naléhání pracovníků pojišťovny a to třeba i mimo pracovní dobu.

Další z mnoha výhod je skutečnost, že můžete díky tomuto přehledu také ušetřit. V rámci konkurenčních bojů se totiž pojišťovny často předhánějí s výhodnými nabídkami, které se od sebe často liší i částkou několik set korun. Velmi oblíbené jsou také aplikace, které můžete na internetu v rámci pojištění využít. K hlavním pak patří kalkulátor, který vám naprosto přesně spočítá potřebnou investici, aby výsledné pojištění pokrylo všechny vaše potřeby.

Pomocí internetu si můžete sjednat jakékoliv pojištění od cestovního, přes povinné ručení až po důchodové připojištění. Internet vám tedy nabízí jistoty pro každou příležitost a ve všech nabízí stejné výhody. Po vyplnění jednoduchého formuláře stačí požadavek odeslat, provést platbu a vyzvednout si platné potvrzení o zřízeném pojištění. Platba i předání potvrzení jsou samozřejmě rovněž možné pomocí internetu.

Nopal BIO Cactus

Vše pro zdraví No Comments »

Internetový obchod vitazivot.cz s doplňky stravy nabízí produktu pro snížení cukru a cholesterolu v krvi. Dna objednávejte za super cenu Napol BIO Cactus s výtažkem ze sušených kaktusových fíků.


Napol BIO Cactus

pomáhá:

  • snižuje hladinu krevního cukru a zvyšuje citlivost tkání na inzulin, a tím napomáhá při cukrovce,

  • příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu, a tím přispívá k ochraně cév před usazováním aterosklerotických plátů, které mohou způsobovat např. srdeční infarkt nebo mozkovou mrtvici

  • podporuje hubnutí – pomáhá totiž omezit vstřebávání cukrů a tuků ve střevech a zpomalovat přeměnu krevních cukrů na tukové zásoby. Nerozpustná vláknina navíc vstřebává vodu, čímž přispívá k pocitu sytosti, dostatek živin zase snižuje riziko podvýživy, nadměrné únavy a úbytku svalové hmoty při redukčních kúrách

  • obsažený berberin má blahodárný vliv na nervovou soustavu a osoby trpící depresemi či úzkostnými stavy

  • používá se při žaludečních vředech, zácpě, při potížích se zažíváním, slinivkou a játry. Vláknina a rostlinný sliz podporují sekreci žaludečních šťáv a přispívají tak k ochraně sliznice trávícího traktu,

  • účastní se ochrany organismu před působením volných radikálů, a tím zvyšuje odolnost organismu proti vzniku civilizačních chorob.

Pro více informací nebo nákup >> klikněte zde <<


Napol BIO Cactus od vitazivot.cz

Složení v 1 kapsli: 500 mg opuntia streptacantha (prášek ze sušených kaktusových fíků), rostlinné kapsle (hydroxypropyl methyl celulóza)

Dávkování: 1-2 kapsle 2x denně

Balení: 120 kapslí - dávka na 1-2 měsíce

Upozornění: Doplněk stravy. Neobsahuje cukr, gluten, kvasnice nebo salicyláty.


Kvalitní deka larisa jako letní přikrývka.

Copyright © 2008 - 2020 Akční nabídky CZ. Všechna práva vyhrazena.