Tenisová kolekce Tchibo navržená Borisem Beckerem

Tchibo No Comments »


Exklu­zivní sportovní kolekce značky BORIS BECKER TENNIS, kterou navrhl exklu­zivně pro Tchibo profe­si­o­nální tenista Boris Becker, bude od 25. února v prode­jnách Tchibo.

Pětidílná kolekce BORIS BECKER TENNIS firmy Tchibo přesvědčí kvalitním materiálem a náročným zpraco­váním. „Při vývoji výrobků jsme profi­tovali z know-how šesti­ná­so­bného vítěze grandsl­a­mového turnaje,“ vysvětluje mluvčí firmy Tchibo, Arnd Liedtke. „Můžeme tak širokému publiku nabídnout kvalitní, funkční a módní tenisové oblečení za slušnou cenu.“  Na otázku, co si Becker slibuje od spolu­práce s firmou Tchibo, odpověděl tenisový idol takto: „Tchibo a značka BORIS BECKER TENNIS symbo­l­izují profe­si­o­nalitu a kvalitu, proto jsme ideální partneři. Doufám, že tu a tam někoho podnítím k tomu, aby  vzal do ruky tenisovou raketu a prostě si zas trochu zaspo­rtoval.“

 

Tenisová kolekce Tchibo navržená Borisem Beckerem

O kolekci

Pětidílná kolekce má osobní rukopis špičkového sportovce a při jejím vývoji byl kladen silný důraz na funkčnost a výběr kvali­tních látek. Polokošile prokázala svoje skvělé vlastnosti již v několika soukromých zápasech. Lehká látka, umožňující optimální pohybovou aktivitu hráče, je z materiálu DryActive Plus. Tato speciální vlákna odvádějí vlhkost, vznikající při pocení ihned ven, a proto kůže zůstává příjemně suchá i při maximálních výkonech.

 

 

 

 

Tenisová kolekce Tchibo navržená Borisem Beckerem

Tenisová soupravašortky jsou z mikro­vlákna a díky teflo­novým vláknům odpuzují vodu i nečistoty – což je dobré, když napínavý zápas vyžaduje plné fyzické nasazení na červené antuce. Protože důležitou roli hraje nejen technický komfort, ale, jak známo, Boris Becker si zakládá i na perfe­ktním vzhledu. Sportovní oblečení má proto moderní střih. Základní barvy jsou strohá bílá a antra­citová v kombinaci se svěží oranžovou jako barevnou tečkou.

 

Logo kolekce
Logo kolekce zachycuje tenisový idol v jeho parádní póze: kolena vysunutá vpřed, levou rukou nadhazuje míček  a pravou napřahuje k úderu! Vášní a profe­si­o­na­litou, kterými Boris Becker vyvolával nadšení na hřišti, je pozna­menán i jeho nejno­vější projekt.

 

 

Sportovní móda firmy Tchibo

Sportovní oblečení má u firmy Tchibo úspěšnou historii. Tchibo nabízí ročně pět až šest týdenních akcí se zaměřením na sportovní funkční oblečení. Témata, která se pravi­delně opakují, jsou běh, pěší turistika, lyžování a wellness.

 

Zajímavá informace pro Vás? Určitě i pro Vaši kamarádku.

Proto jí dejte vědět a [email_link]

 

www.Tchibo.cz

Tchibo No Comments »

tchibo cz nabídka týdne

Nová nabídka tohoto týdne je plná dámské módy v romantických tónech.

tchibo cz nabídka týdne

Nová nabídka tohoto týdne od Tchibo.cz >> VÍCE ZDE <<

POŠTOVNÉ ZDARMA získáte při nákupu nad 1990 Kč

 

Tchibo cz katalog

Asi jak už víte, eshop tchibo.cz aktuálně připravuje na každou středu nové tématické nabídky. Tyto stránky vznikli za účelem aktuálně a přehledně vás informovat o právě probíhající akcích. Tipy na zboží, které určitě stojí za povšimnutí a to z jakéhokoliv důvodu. Nemapujeme pouze cenu, ale taky praktické výrobky stejně jako věci co v sobě skýtají originalitu. To vše musí mít pevné základy na kvalitních materiálech a precizním zpracováním.

Nezapomeňte, pravidelně u nás každou středu nová tchibo cz nabídka týdne

 

Představení společnosti Tchibo

Spole­čnost Tchibo Praha, spol. s r.o., která patří mezi nejvý­znamnější dovozce kávy a kávových výrobků, působí na českém trhu od roku 1991. Od počátku svého působení v České republice si spole­čnost Tchibo udržuje vedoucí postavení v segmentu pražené kávy, kde ji repre­ze­ntují značky Tchibo, Jihla­vanka a od roku 2002 také značka Davidoff Café. Tchibo nabídka obsahuje široký sortiment instantní kávy a kávových specialit pro náročné zákazníky i nejširší skupiny běžných konzumentů.


Kvalitní deka larisa jako letní přikrývka.

Copyright © 2008 - 2020 Akční nabídky CZ. Všechna práva vyhrazena.