Parfémy levně

Kosmetika No Comments »

Parfémy levně

nakupujte >> parfémy levně

Ve světě virtuálního prodeje parfémů se velmi často používá termínu „levný parfém“. Kupodivu, v tomto prostředí není myšlen nijak hanlivě. Výraz levný parfém pokaždé spíše naháněl husí kůži, než touhu koupit si ho. Označení levný parfém, levná voňavka, levná kolínská vždy vyjadřovalo cosi nepoctivého, falešného, ale hlavně nepříjemně páchnoucího. Nikdy se neřekne: „Voněla levným parfémem.“ Věta bohužel vždy zní: „Byla cítit, zaváněla levným parfémem.“ Ve světě internetového prodeje voňavek, toaletních, parfémových či kolínských vod se výrazu levný parfém často používá pro zdůraznění snížené ceny jinak kvalitního a značkového zboží. Levný parfém, na nějž je v e-shopu upozorňováno, není levný proto, že se jedná o nějakou pančovanou náhražku. Možná by se spíše mělo používat výrazu „parfémy za nízké ceny“, aby nedocházelo k matení zákazníků.


Proč může být i značkový parfém levný, respektive mít nízkou cenu? Důvodů je několik. Majitel internetové parfumerie se například rozhodne porazit konkurenci tím, že si vypočítá nejnižší marži (obchodní přirážku) mezi všemi. Nebo se jedná o propagační akci výrobce, který chce momentálně sníženou cenou zlákat zákazníky k vyzkoušení zboží, které je nové nebo se na něj naopak v poslední době nějak zapomnělo. Jindy je cena nějakého přípravku snížena proto, že distributor potřebuje z nějakých důvodů rychle vyprázdnit sklady.

Parfémy levně

I u značkových voňavek pro ženy i pro muže může nastat situace, kdy je jejich cena mimořádně snížena, aniž by se samozřejmě změnil obsah flakónu. Dobře skladovaný kvalitní parfém (toaletní, parfémová nebo kolínská voda) vydrží beze změny i několik desítek let. Není proto třeba se obávat, parfémy levně . prodává eShop parfémy sms na adrese www.parfemy-sms.cz Jedná se prostě o dobré parfémy za velmi nízkou cenu.

Aloe gel 300 ml | Babé Laboratorios

Kosmetika No Comments »

Osvěžuje, hydratuje a zjemňuje pokožku. Ulevuje svědící pokožce. Je vyroben na základě unikátní receptury. Vhodný pro pokožku vystavovanou slunci a zatěžovanou depilací či holením.

Aktivní látky: aloe vera, betaina, pantenol a camomile.

Jak používat: gel zlehka vetřete do pokožky, používejte podle potřeby.

 




 

Aloe gel 300 ml od společnosti Babé Laboratorios

 

 


Kvalitní deka larisa jako letní přikrývka.

Copyright © 2008 - 2020 Akční nabídky CZ. Všechna práva vyhrazena.