Ložní povlečení - výprodej skladu

Byt - Dům No Comments »


Moderní trendy se dostaly již také do řad bytového textilu. Kolekce se tedy již netýkají pouze moderního oblečení, ale například také povlečení. Moderní ložní povlečení není již pouze otázkou vnější ochrany přikrývky. Plní také důležitou úlohu při dekorování místnosti a určení kvality spánku. O výběru povlečení rozhodují jak potřeby zákazníka, tak jeho vkus. Velmi kvalitní povlečen je ale také často dražší než v případě méně kvalitního

Kvalitu a nízkou cenu máte možnost spojit při výprodeji skladu ložního povlečení. Nejčastěji se s takto štědrými akcemi setkáte na počátku nového roku, ale při rušení skladu nebo obchodu je možné na ně narazit celoročně. Skladové výprodeje ložního povlečení může být na základě výrazně nižších cen omezeno na počet kusů určitých druhů povlečení. Nemáte tedy tak bohatý výběr jako při běžném nákupu, pokud se vám však podaří narazit na vhodné bavlněné povlečení, výrazně ušetříte.

Styl je znát již na první pohled. Ložní povlečení výrazně ovlivňuje vzhled místnosti, zvláště pokud na noc neuklízíte povlečené přikrývky do skříně nebo peřiňáku. Měli byste tedy dbát velice pečlivě i na barvu a vzory vybraného povlečení. Kvalitní materiál je zase mnohem příjemnější na dotek a odolnější při celoročním používání. Rozhodně se vám nákup při výprodeji skladu ložního povlečení vyplatí v každém případě.

Televizní pytel - sledování TV nebylo nikdy před tím pohodlnější ,)

Led žárovky jsou šetrné a úsporné

Byt - Dům No Comments »

Při výběru LED žárovky je důležité brát v úvahu různé potřeby a účel využití. Tyto moderní žárovky se totiž dělí podle mnohých faktorů, na jejichž základě vám poskytnou vždy maximální uspokojení.

Základním faktorem LED žárovek je svítivost, která ovlivňuje množství světla v místnosti, kde bude žárovka instalovaná a samozřejmě také odběr elektrické energie. LED žárovky ale kromě úspory energie nabízejí mnohem více výhod.

Výhody led světel

V prvé řadě jsou mnohem odolnější a to nejen v případě instalace do svítidla ale i tehdy, pokud vám omylem upadne. Dokáže bez problémů přežít i pád z menší výšky. Při rozbití se pak alespoň neroztříští na velké množství střepů, o které se můžete zranit. Při svícení nedosahuje dokonce tak vysokých teplot, jako klasická žárovka, tudíž nehrozí riziko popálení. Oproti klasickým žárovkám není ani tolik škodlivá a je šetrná k životnímu prostředí. Pokud je tedy některý z moderních výrobků opravdu užitečný a více účelový, je to právě LED žárovka.

Krepové povlečení

Byt - Dům 4 Comments »

Pokaždé nejsou dvě stejné věci vyrobené z jednoho a toho samého materiálu. Někdy se podle potřeby na základě lepší finanční dostupnosti přistupuje k volbě méně kvalitních materiálů s podobnými specifickými vlastnostmi. Podobné je to i v případě krepového povlečení, které se pomocí speciální technologie ohřevu vyrábí z materiálu, jenž ve výsledku vytváří nařasený efekt.

Pokud se jedná o opravdu kvalitní krepové povlečení, bývá vyrobeno z 100% bavlny. Tím se zvyšuje také jeho pevnost, stálost a odolnost vůči vnějším vlivům. Stejně odolná je i barevná stálost na povlečení. Materiál krepového povlečení je také porézní a vzdušný pro zvýšení komfortu zákazníků. Krepové povlečení se navíc nemusí žehlit a má velmi snadnou údržbu. Z těchto důvodů se krepové povlečení  stává jedním z nejoblíbenějších dnešní doby.

Kdyby se vám zdálo kvalitní krepové povlečení příliš drahé, můžete si zvolit levnější variantu povlečení – ovšem na úkor kvality. Krepové povlečení ze synteticky vyrobených vláken není totiž na dotek tak příjemné jako pravá bavlna. Konečný výběr kvality i vzhledu krepového povlečení závisí pouze na vás a na vašich potřebách. Můžete si tedy vybrat kvalitní povlečení na úkor peněz, nebo levné povlečení na úkor kvality.


Kvalitní deka larisa jako letní přikrývka

Copyright © 2008 - 2018 Akční nabídky CZ. Všechna práva vyhrazena.