www.beate-uhse.cz

Beate Uhse

Představení společnosti Beate Uhse

Beate Uhse, celosvětové největší koncern erotického zboží, se představuje. Začátkem úspěšného příběhu byla agitační brožura, kterou v roce 1946 sama sepsala a sama také zasílala zakladatelka firmy paní Beate Uhse. Brzy nato následoval zásilkový katalog s erotickým zbožím.

Vstup do obchodu Beate Uhse >>ZDE<<

Dnes má tento katalog téměř 200 stran a přináší zákazníkům v devíti zemích Evropy erotiku přímo do domu. Nyní je možné objednat si toto vzrušující zboží také v Čechách a na Slovensku tak, jak chcete: buď přes internet nebo z katalogu. Ať se jedná o sexy spodní prádlo nebo o exkluzivní erotické hračky, zboží přijde diskrétně zabalené a anonymní až domů. Beate Uhse je ve světě erotiky synonymem pro serióznost. Této značce důvěřují již milióny zákazníků. Filosofií Beate Uhse je nabídnout zákazníkům více radosti ze sexu a tedy více radosti ze života.
Zboží lze zakoupit také ve více než 300 obchodech v 11 zemích. Internetová stránka www.beate-uhse.com patří k nejznámějším a nejoblíbenějším doménám, pokud jde o žhavé filmy a obrázky. Přes velkoobchod se prodává více než 20.000 druhů zboží v 60ti zemích světa. Vizí Beate Uhse je stát se universálním poskytovatelem erotických produktů na celém světě.

Beate Uhse

beate uhse katalog - beate uhse shop

 

Beate Uhse

 

eshop Beate-Uhse.cz