Exklu­zivní sportovní kolekce značky BORIS BECKER TENNIS, kterou navrhl exklu­zivně pro Tchibo profe­si­o­nální tenista Boris Becker, bude od 25. února v prode­jnách Tchibo.

Pětidílná kolekce BORIS BECKER TENNIS firmy Tchibo přesvědčí kvalitním materiálem a náročným zpraco­váním. „Při vývoji výrobků jsme profi­tovali z know-how šesti­ná­so­bného vítěze grandsl­a­mového turnaje,“ vysvětluje mluvčí firmy Tchibo, Arnd Liedtke. „Můžeme tak širokému publiku nabídnout kvalitní, funkční a módní tenisové oblečení za slušnou cenu.“  Na otázku, co si Becker slibuje od spolu­práce s firmou Tchibo, odpověděl tenisový idol takto: „Tchibo a značka BORIS BECKER TENNIS symbo­l­izují profe­si­o­nalitu a kvalitu, proto jsme ideální partneři. Doufám, že tu a tam někoho podnítím k tomu, aby  vzal do ruky tenisovou raketu a prostě si zas trochu zaspo­rtoval.“

 

Tenisová kolekce Tchibo navržená Borisem Beckerem

O kolekci

Pětidílná kolekce má osobní rukopis špičkového sportovce a při jejím vývoji byl kladen silný důraz na funkčnost a výběr kvali­tních látek. Polokošile prokázala svoje skvělé vlastnosti již v několika soukromých zápasech. Lehká látka, umožňující optimální pohybovou aktivitu hráče, je z materiálu DryActive Plus. Tato speciální vlákna odvádějí vlhkost, vznikající při pocení ihned ven, a proto kůže zůstává příjemně suchá i při maximálních výkonech.

 

 

 

 

Tenisová kolekce Tchibo navržená Borisem Beckerem

Tenisová soupravašortky jsou z mikro­vlákna a díky teflo­novým vláknům odpuzují vodu i nečistoty – což je dobré, když napínavý zápas vyžaduje plné fyzické nasazení na červené antuce. Protože důležitou roli hraje nejen technický komfort, ale, jak známo, Boris Becker si zakládá i na perfe­ktním vzhledu. Sportovní oblečení má proto moderní střih. Základní barvy jsou strohá bílá a antra­citová v kombinaci se svěží oranžovou jako barevnou tečkou.

 

Logo kolekce
Logo kolekce zachycuje tenisový idol v jeho parádní póze: kolena vysunutá vpřed, levou rukou nadhazuje míček  a pravou napřahuje k úderu! Vášní a profe­si­o­na­litou, kterými Boris Becker vyvolával nadšení na hřišti, je pozna­menán i jeho nejno­vější projekt.

 

 

Sportovní móda firmy Tchibo

Sportovní oblečení má u firmy Tchibo úspěšnou historii. Tchibo nabízí ročně pět až šest týdenních akcí se zaměřením na sportovní funkční oblečení. Témata, která se pravi­delně opakují, jsou běh, pěší turistika, lyžování a wellness.

 

Zajímavá informace pro Vás? Určitě i pro Vaši kamarádku.

Proto jí dejte vědět a [email_link]

 

 

Tchibo

 

Tenisová kolekce Tchibo navržená Borisem Beckerem