Pokaždé nejsou dvě stejné věci vyrobené z jednoho a toho samého materiálu. Někdy se podle potřeby na základě lepší finanční dostupnosti přistupuje k volbě méně kvalitních materiálů s podobnými specifickými vlastnostmi. Podobné je to i v případě krepového povlečení, které se pomocí speciální technologie ohřevu vyrábí z materiálu, jenž ve výsledku vytváří nařasený efekt.

Pokud se jedná o opravdu kvalitní krepové povlečení, bývá vyrobeno z 100% bavlny. Tím se zvyšuje také jeho pevnost, stálost a odolnost vůči vnějším vlivům. Stejně odolná je i barevná stálost na povlečení. Materiál krepového povlečení je také porézní a vzdušný pro zvýšení komfortu zákazníků. Krepové povlečení se navíc nemusí žehlit a má velmi snadnou údržbu. Z těchto důvodů se krepové povlečení  stává jedním z nejoblíbenějších dnešní doby.

Kdyby se vám zdálo kvalitní krepové povlečení příliš drahé, můžete si zvolit levnější variantu povlečení – ovšem na úkor kvality. Krepové povlečení ze synteticky vyrobených vláken není totiž na dotek tak příjemné jako pravá bavlna. Konečný výběr kvality i vzhledu krepového povlečení závisí pouze na vás a na vašich potřebách. Můžete si tedy vybrat kvalitní povlečení na úkor peněz, nebo levné povlečení na úkor kvality.

 

Byt - Dům

 

Krepové povlečení