Parfémy levně

Kosmetika No Comments »

Parfémy levně

nakupujte >> parfémy levně

Ve světě virtuálního prodeje parfémů se velmi často používá termínu „levný parfém“. Kupodivu, v tomto prostředí není myšlen nijak hanlivě. Výraz levný parfém pokaždé spíše naháněl husí kůži, než touhu koupit si ho. Označení levný parfém, levná voňavka, levná kolínská vždy vyjadřovalo cosi nepoctivého, falešného, ale hlavně nepříjemně páchnoucího. Nikdy se neřekne: „Voněla levným parfémem.“ Věta bohužel vždy zní: „Byla cítit, zaváněla levným parfémem.“ Ve světě internetového prodeje voňavek, toaletních, parfémových či kolínských vod se výrazu levný parfém často používá pro zdůraznění snížené ceny jinak kvalitního a značkového zboží. Levný parfém, na nějž je v e-shopu upozorňováno, není levný proto, že se jedná o nějakou pančovanou náhražku. Možná by se spíše mělo používat výrazu „parfémy za nízké ceny“, aby nedocházelo k matení zákazníků.


Proč může být i značkový parfém levný, respektive mít nízkou cenu? Důvodů je několik. Majitel internetové parfumerie se například rozhodne porazit konkurenci tím, že si vypočítá nejnižší marži (obchodní přirážku) mezi všemi. Nebo se jedná o propagační akci výrobce, který chce momentálně sníženou cenou zlákat zákazníky k vyzkoušení zboží, které je nové nebo se na něj naopak v poslední době nějak zapomnělo. Jindy je cena nějakého přípravku snížena proto, že distributor potřebuje z nějakých důvodů rychle vyprázdnit sklady.

Parfémy levně

I u značkových voňavek pro ženy i pro muže může nastat situace, kdy je jejich cena mimořádně snížena, aniž by se samozřejmě změnil obsah flakónu. Dobře skladovaný kvalitní parfém (toaletní, parfémová nebo kolínská voda) vydrží beze změny i několik desítek let. Není proto třeba se obávat, parfémy levně . prodává eShop parfémy sms na adrese www.parfemy-sms.cz Jedná se prostě o dobré parfémy za velmi nízkou cenu.

Dětské povlečení v akci

Byt - Dům No Comments »

Internetový obchod dětské povlečení com vyprazdňuje sklady, a tak pro své zákazníky připravili akci 1 + 1 zdarma. Podívejt se na nabídku, pokud se Vám nějaké budou líbit neváhejte s objednáním. Sklady povlečení jsou omezeny. Zaplatíte jedno dětské povlečení a druhé, to levnější máte zdarma!


 

Nopal BIO Cactus

Vše pro zdraví No Comments »

Internetový obchod vitazivot.cz s doplňky stravy nabízí produktu pro snížení cukru a cholesterolu v krvi. Dna objednávejte za super cenu Napol BIO Cactus s výtažkem ze sušených kaktusových fíků.


Napol BIO Cactus

pomáhá:

  • snižuje hladinu krevního cukru a zvyšuje citlivost tkání na inzulin, a tím napomáhá při cukrovce,

  • příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu, a tím přispívá k ochraně cév před usazováním aterosklerotických plátů, které mohou způsobovat např. srdeční infarkt nebo mozkovou mrtvici

  • podporuje hubnutí – pomáhá totiž omezit vstřebávání cukrů a tuků ve střevech a zpomalovat přeměnu krevních cukrů na tukové zásoby. Nerozpustná vláknina navíc vstřebává vodu, čímž přispívá k pocitu sytosti, dostatek živin zase snižuje riziko podvýživy, nadměrné únavy a úbytku svalové hmoty při redukčních kúrách

  • obsažený berberin má blahodárný vliv na nervovou soustavu a osoby trpící depresemi či úzkostnými stavy

  • používá se při žaludečních vředech, zácpě, při potížích se zažíváním, slinivkou a játry. Vláknina a rostlinný sliz podporují sekreci žaludečních šťáv a přispívají tak k ochraně sliznice trávícího traktu,

  • účastní se ochrany organismu před působením volných radikálů, a tím zvyšuje odolnost organismu proti vzniku civilizačních chorob.

Pro více informací nebo nákup >> klikněte zde <<


Napol BIO Cactus od vitazivot.cz

Složení v 1 kapsli: 500 mg opuntia streptacantha (prášek ze sušených kaktusových fíků), rostlinné kapsle (hydroxypropyl methyl celulóza)

Dávkování: 1-2 kapsle 2x denně

Balení: 120 kapslí - dávka na 1-2 měsíce

Upozornění: Doplněk stravy. Neobsahuje cukr, gluten, kvasnice nebo salicyláty.


Kvalitní deka larisa jako letní přikrývka

Copyright © 2008 - 2018 Akční nabídky CZ. Všechna práva vyhrazena.